Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

Dziś o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po mszy św. o godz. 15.15 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W ciągu tygodnia zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.

W liturgii Tygodnia obchodzimy:

W poniedziałek wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana;
We wtorek Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W naszej Bazylice w każdą środę o godz. 18.30. odprawiamy nabożeństwo ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
W czwartek Uroczystość ku czci św. Piotra i Pawła, Apostołów. W tym dniu w sposób szczególny będziemy polecać posługę Ojca Św. Franciszka. W Rzymie nasz Ks. Arcybiskup otrzyma paliusz, symbol władzy Arcybiskupiej. Otoczmy Jego osobę i posługę w Archidiecezji i Kościele powszechnym naszą modlitwą.
W piątek wspomnienie pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego;
W sobotę Św. Ottona , biskupa.

W tym dniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 9.00. W sposób szczególny podczas Mszy św. i nabożeństwa polecamy rodziny oczekujące na narodziny dziecka.

W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych w domach. Adresy prosimy zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii.

Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego na cały tydzień. Tym, którzy udają się na zasłużony urlop dużo słońca i udanego wypoczynku. Nie zapominajmy o coniedzielnej Mszy świętej. Szczęść Boże!

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.