Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca marca, po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15,00, tradycyjnie Koronka do Bożego Miłosierdzia i później Msza św.

2. Serdecznie zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, dzisiaj na godz.16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Bazylice jest w każdy piątek o godz. 18.00.

3. Dzisiaj jest Liturgiczne Święto ku czci św. Kazimierza Królewicza, patrona naszej Archidiecezji. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia i polecamy ich w naszej modlitwie. Szczególnie pozdrawiamy Ks. Kazimierza Lenarta naszego rodaka. Życzymy Mu zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i opieki Św. Patrona. Dziękujemy ks. Kazimierzowi za pomoc w pracy duszpasterskiej w naszym Kościele.

4. U OO. Reformatów na ul. Reformackiej, jutro o godz. 16.00 będzie Msza św. Odpustowa ku czci św. Kazimierza.

5. U Pań z Zespołu Charytatywnego, za tydzień, będą do nabycia Baranki Wielkanocne w ramach akcji Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

6. Na kolejne dni Wielkiego Postu, wszystkim obecnym i Waszym rodzinom życzymy Bożego Błogosławieństwa….. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.