Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj racji Niedzieli Dobrego Pasterza o godz. 15.00 Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy za Kapłanów i Siostry Zakonne i wszystkich powołanych do Służby Bożej oraz w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 15.15 jak zwykle Msza św. W tym tygodniu każdego dnia na Mszach św. będziemy się modlić o powołania Kapłańskie i Zakonne z naszych rodzin…

2. Jutro Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Wszystkim Solenizantom Wojciechom i Jerzym składamy serdeczne Życzenia.

3. W środę liturgiczne święto św. Marka Ewangelisty. Jest dzień imienin naszego Metropolity Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. W tym dniu także obchodzą imieniny: Ks. Jarosław Chlebda wikariusz naszej parafii oraz nasz Pan kościelny Marek Sołtys. Drogim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Modlitwą obejmujemy wszystkich Solenizantów. Msza św. w intencji solenizantów będzie w środę o godz. 18.30.

4. W tym dniu obchodziłby także imieniny zmarły Ks. Marek Leśniak. Z tej racji Mama, Jego Siostry i rodzina zamówili Mszę św. w intencji Śp. ks. Marka, która będzie odprawiona także w środę o 18.30.

5. W poniedziałek przypada IV rocznica śmierci Ks. Profesora Jana Kracika. W naszych modlitwach pamiętajmy o zmarłym Księdzu Profesorze.

6. Dzielimy się radością, że w naszej wspólnocie powstaje kolejna, trzecia Róża Żywego Różańca. Każda Róża to wspólnota 20 osób, które codziennie odmawiają dziesiątek Różańca. Jeszcze są trzy wolne miejsca w nowopowstającej Róży… Do Róży mogą należeć starsi, młodzież, mężczyźni i kobiety. To tylko niewielki trud, kilka minut codziennej modlitwy, tak bardzo potrzebnej każdemu z nas, każdej rodzinie i naszej Ojczyźnie… Przypominamy sobie tę prośbę Matki Bożej skierowaną do dzieci z Fatimy: „Odmawiajcie Różaniec”!!! Chętnych prosimy, aby zapisać się w zakrystii, aby była już pełna Róża Różańcowa.

7. Wszystkim obecnym dzisiaj na mszy św. i Waszym rodzinom, życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały tydzień … Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.