Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

Jak już wszyscy wiemy w najbliższą sobotę 28 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, będzie uroczystość Beatyfikacji Krakowskiej Pielęgniarki Hanny Chrzanowskiej.

Kościół wyniesie na ołtarze kolejną osobę związaną z Krakowem… To wielka radość dla naszego Miasta, dla całej Polski i Kościoła Powszechnego… Będziemy mieć nowego Orędownika w Niebie. To bardzo ważne i podniosłe wydarzenie. Zachęcamy, kto tylko może aby udać się do Łagiewnik, tym bardziej, że Beatyfikacja będzie w naszym mieście. Mszy św. Beatyfikacyjnej będzie przewodniczył Prefekt Kongregacji d.s. Świętych z Watykanu Kard. ANGELO AMATO.

Dla tych, co nie mogą udać się do Łagiewnik, będzie transmisja telewizyjna na Pierwszym programie TVP w najbliższą sobotę od godz. 9:45. Serdecznie polecamy.

Szczegółowy program...

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.