Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

Jak już wszyscy wiemy w najbliższą sobotę 28 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, będzie uroczystość Beatyfikacji Krakowskiej Pielęgniarki Hanny Chrzanowskiej.

Kościół wyniesie na ołtarze kolejną osobę związaną z Krakowem… To wielka radość dla naszego Miasta, dla całej Polski i Kościoła Powszechnego… Będziemy mieć nowego Orędownika w Niebie. To bardzo ważne i podniosłe wydarzenie. Zachęcamy, kto tylko może aby udać się do Łagiewnik, tym bardziej, że Beatyfikacja będzie w naszym mieście. Mszy św. Beatyfikacyjnej będzie przewodniczył Prefekt Kongregacji d.s. Świętych z Watykanu Kard. ANGELO AMATO.

Dla tych, co nie mogą udać się do Łagiewnik, będzie transmisja telewizyjna na Pierwszym programie TVP w najbliższą sobotę od godz. 9:45. Serdecznie polecamy.

Szczegółowy program...

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.