Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca Maja. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św. i ok. 16.00 nabożeństwo majowe z nowenną do św. Stanisława. Po nabożeństwie zmianka tajemnic Żywego Różańca. W tygodniu, majówka każdego dnia po wieczornej Mszy św. Zachęcamy do udziału.

2. We wtorek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika patrona Polski i naszej Archidiecezji. W tym dniu nasza parafia została zaproszona do Katedry Wawelskiej do udziału w nabożeństwie Nowenny do św. Stanisława. Zachęcamy i prosimy, aby parafianie udali się do Katedry w najbliższy wtorek na godz. 17.30 na Nowennę.

3. We wtorek Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz obchodzi imieniny. Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask i opieki świętych patronów. Pamiętajmy w modlitwach o naszych solenizantach.

4. W najbliższy piątek na wieczornej Mszy św. w naszej Bazylice Ks. Bp Jan Szkodoń udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży Gimnazjum, która przy naszej parafii przygotowywała się do tego sakramentu. Zapraszamy na tę Mszę św. do wspólnej modlitwy, Rodziców i rodziny bierzmowanych… Z uwagi na bierzmowanie nabożeństwo majowe w piątek będzie o godz. 18.00.

5. Za tydzień w niedzielę 13 maja. Wieczorem będzie pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 Różaniec, a później Msza św. z okolicznościowym kazaniem i procesją z Figurka Matki Bożej Fatimskiej. Na procesje przynosimy świece z lampionami. Zapraszamy parafian i wszystkich czcicieli Matki Bożej z Fatimy.

6. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie w najbliższa sobotę po wieczornej Mszy św. ok. 19.30.. Wszystkich należących do Rady serdecznie zapraszamy

7. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. i Waszym rodzinom, życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały tydzień … Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.