Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św. i nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa będą po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.

2. W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, apostoła
- we wtorek wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego kapłana i Towarzyszy.
- w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i dokt. K-ła.
- w środę 13 czerwca, kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 18.00, później Msza św. z kazaniem i procesja.
- w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

3. W czwartek o 15.30 dodatkowa Msza św. i spotkanie formacyjne dla Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się VI Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie. Początek godz. 10.00 z Placu Matejki. Informacje na plakatach.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i obfitych darów Bożych do dawania świadectwa wiary w tych najbliższych dniach. Szczęść Boże.

6. 150 ROCZNICA POWSTANIA ZGROMADZENIA CÓREK BOŻEJ MIŁOŚCI

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.