Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj jak zwykle Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, później Msza św. i nabożeństwo czerwcowe.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy
- we wtorek św. Romualda, opata
- w środę Bł. Ks. Władysława Bukowińskiego, kapłana. To jest drugie liturgiczne wspomnienie po beatyfikacji, która miała miejsce we wrześniu 2016 roku w Kazachstanie.
- w czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

3. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego: o godz. 8.00 - Msza św. dla Gimnazjalistów i młodzieży Licealnej z ul. Basztowej i z Rynku Kleparskiego. O godz. 10.00 będzie Msza św. dla Młodzieży z X LO. Szkoła Katolicka im św. Rodziny z Nazaretu z ul. Pędzichów gromadzi się na Mszy św. o godz. 11.00. Zachęcamy, aby dzieci i młodzież na zakończenie Roku Szkolnego przystąpiły do Spowiedzi świętej. Spowiadamy codziennie na mszach św. od godz. 6.00 – 9.30 i wieczorem od 18.30 – 19.00

4. Dzieciom młodzieży życzymy udanych wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, życzymy dobrego wypoczynku. Niech to będzie wypoczynek z Bogiem. Jako katolicy pamiętajmy w czasie wakacji o modlitwie każdego dnia, o Mszy św. w każdą niedzielę – to jest recepta na udane wakacje. Nawzajem obdarzajmy się życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i wypoczynku w gronie rodzinnym, oraz błogosławieństwa Bożego na cały tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.