Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj łączymy się w modlitwie za rodziny z uczestnikami XXVI Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa św. Jana Pawła II z Listu do Rodzin - „Rodzina centrum i sercem cywilizacji miłości”. Mszy św. o godz. 11.00 w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie przewodniczył Metropolita Krakowski ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.30 modlimy się za wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii. Po Mszy św. będą informacje na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

3. Koronka do Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00, a później Msza św.

4. Dzisiejsza, trzecia niedziela września obchodzona jest w Polsce, jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlitwą otaczamy dziennikarzy i wszystkich pracujących w mediach, aby byli ludźmi prawdy i odpowiedzialni za przekazywane słowo. A my starajmy się roztropnie korzystać z mediów….

5. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek liturgiczne Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.
- w środę wspomnienie św. Januarego, biskupa i męczennika.
- w czwartek św. Andrzeja i towarzyszy, męczenników Koreańskich.
- w piątek liturgiczne święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
- w sobotę wspomnienie - Bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy

6. Solenizantów tego tygodnia serdecznie pozdrawiamy i będziemy polecać ich w modlitwie. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św., życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.