Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj tradycyjne jak w każdą I niedziele miesiąca po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu… O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Później o 15.15. Msza św.

2. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominać:
- we wtorek św. Agaty dziewicy i męczennicy
- w środę świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
- w czwartek bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy

3. W przyszłą niedzielę 10 lutego o godz. 15.15 będzie Msza św. w intencji Małżeństw, które w 2018 roku zawierały Sakrament Małżeństwa w naszej Bazylice. Serdecznie zapraszamy Małżonków wraz ze swoimi rodzinami do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym. Modlić się będziemy w przededniu liturgicznego wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych i młodych rodzin. Zapraszamy także narzeczonych, którzy planują swój ślub najbliższym czasie. W naszym kościele jest obraz i ołtarz poświęcony czci św. Walentego…

4. Z okazji Dnia Życia Konsekrowanego, wczoraj były zbierane ofiary na pomoc Klasztorom Kontemplacyjnym.. Dzisiaj, ofiary na ten cel można jeszcze składać do skarbony za ławkami. Siostry swoją wdzięczność wyrażają modlitwą w klasztorach, w intencjach naszych rodzin, w intencji parafii i wszystkich Ofiarodawców.

5. W ubiegłą niedzielę, Siostry Sercanki, które zbierały ofiary do puszek na Misje w Boliwii, składają Wszystkim Ofiarodawcom serdeczne podziękowanie. Siostry zebrały kwotę 7 587 zł. Bóg zapłać.

6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.