Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W ciągu tygodnia nabożeństwa czerwcowe będą po wieczornej Mszy św.

2. W tym tygodniu w czasie nabożeństw czerwcowych będą odmawiane specjalne modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha, którą będziemy obchodzić za tydzień w niedzielę.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy
- w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
- w środę św. Bonifacego biskupa i męczennika.
- w piątek bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka męczenników franciszkańskich, którzy zostali zamordowani w Peru w miejscowości Pariacoto w 1991r .
- w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca czerwca. Msze wotywne o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa o 17.45 dla dzieci i młodzieży. O godz. 17.00 będzie koncert Chóru z Norwegii. Okazja do spowiedzi w I piatek od 6.00 do 9.30 i od 17.30 do 19.00.

5. Przypominamy:, że w najbliższą sobotę w Bazylice Mariackiej o godz. 11.00 Uroczystość Dziękczynienia za Beatyfikacją Bł. Michała Giedroycia zakrastaianina z Kościoła św. Marka. Bilety wstępu do Bazyliki Mariackiej na Mszę św. można otrzymać w zakrystii..

6. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. i Waszym rodzinom życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na cały tydzień. Wszystkim życzymy Szczęść Boże…

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.