Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i o godz. 15.15 - Msza Św.

2. Kalendarz liturgiczny tygodnia:
• W poniedziałek – św. Jana z Dukli kapłana
• W czwartek liturgiczne Święto św. Benedykta opata, patrona Europy
• W piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
• W sobotę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. W najbliższą sobotę - 13 lipca zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. O godz. 18 różaniec a o godz.18.30 Msza Św. i procesja.

4. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu – Msze święte w dni powszednie w naszej Bazylice są odprawiana o godz. 6, 7, 8, 9 i 18.30.

5. Dzisiaj Stowarzyszenie „DOBROSŁAW” przeprowadza zbiórkę na rzecz 12-letniej Julii, która cierpi na guza mózgu i utratę wzroku. Wymaga ciągłej i kosztownej rehabilitacji. Prosimy o wsparcie na ten cel.

6. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz pracującym, parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.