Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- w poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy św. o 8.00, 9.00 i po wieczornej odmówimy Akt zawierzenia naszego Narodu Matce Bożej.
- we wtorek św. Moniki
- w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
- w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. Informujemy, że Pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej w tym roku będzie w niedzielę 8 września. Jeśli będą chętni, to z naszej parafii zorganizujemy wspólny wyjazd Busem na pielgrzymkę. Więcej informacji podamy za tydzień w niedzielę.

4. Msze św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego będą 2 września w następny poniedziałek: O godz. 8.00 dla młodzieży z 41 Liceum Ogólnokształcącego młodzież ze szkoły na ul. Basztowej, o godz. 9.30 dla młodzieży z X Liceum Ogólnokształcącego i o 11.00 dla katolickiej Szkoły św. Rodziny. Więcej informacji podamy za tydzień.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. i Waszym rodzinom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku. W tym czasie kończących się wakacji niech nam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej. Szczególną modlitwą otaczamy wracających z wakacji i urlopów oraz dzieci i młodzież, którzy w następnym tygodniu rozpoczną Nowy Rok Szkolny.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.