Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 ponowimy Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Ten Akt odmówimy także po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, później będzie Msza św.

2. Jutro wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej dziewicy i męczennicy, Patronki Kolejarzy. W naszej Bazylice Msza św. w intencji Pracowników Kolei, za Emerytów i Rodziny Kolejarskie będzie we wtorek o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek Chór Cantata z Politechniki Krakowskiej będzie śpiewał na Mszy św. wieczornej, a po Mszy św. wykonają kilka utworów dla uczczenia św. Cecylii wspominanej 22 listopada.

4. Spotkanie Zespołu Charytatywnego będzie w czwartek o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do pomocy chorym, starszym i samotnym parafianom.

5. W sobotę liturgiczne święto św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. W tym dniu imieniny obchodzi Ks. dr kanonik Andrzej Scąber. Polecamy Solenizanta w modlitwie i życzymy Mu błogosławieństwa Bożego i opieki patrona św. Andrzeja.

6. Za tydzień w naszym Kościele ofiary składane na tace będą przeznaczone na budowę Kościoła pw. Św. Jacka na ul. Radzikowskiego Krakowie. Zgodnie z tradycją w naszej archidiecezji każda parafia jeden raz w roku wspiera modlitwą i swoimi ofiarami budujące się kościoły…

7. Msza św. za + Ks. Prof. Andrzeja Baczyńskiego z okazji IV rocznicy śmierci będzie odprawiona w przyszły poniedziałek 2 grudnia o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pomodlić za zmarłego kapłana.

8. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Adwent, czyli początek Roku Liturgicznego.

9. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św., życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień…niech Jezus Chrystus króluje w sercu każdego z nas… Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.