Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. jak w każdą niedzielę.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- w poniedziałek liturgiczne święto św. Jacka kapłana, patrona naszej Archidiecezji.
- w czwartek św. Bernarda, opata i doktora kościoła
- w piątek św. Piusa X, papieża
- w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

3. W najbliższą niedzielę 23 sierpnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Ksiądz Kustosz i kapłani pracujący w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, serdecznie zapraszają do nawiedzenia w tym dniu Sanktuarium i do udziału w mszy św. …dokładne informacje są na stronie internetowej Sanktuarium.

4. Z inicjatywy księży Biskupów i Caritas Polska, niedziela dzisiejsza jest dniem modlitwy i solidarności i z mieszkańcami Bejrutu w Libanie, którzy ucierpieli z powodu wybuchów w dniu 4 sierpnia….. W naszej Bazylice ofiary na pomoc poszkodowanym można składać do skarbony za ławkami..

5. Wszystkim życzymy dobrego przeżycia niedzieli, wypoczynku w gronie rodzinnym, a w nowym tygodniu niech Wam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej… Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia.... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.