Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dołączmy życzenia od Księży pracujących w naszej Bazylice, od Sióstr I Pracowników. Wszystkim Parafianom i Gościom uczęszczającym do naszego kościoła życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia umocniły nas w wierze i pomogły doświadczyć Bożej Miłości i Pokoju, a radość i świąteczna atmosfera w naszych rodzinach, niech trwa jak najdłużej. Życzymy radosnych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia… Szczęść Boże…

2. Jutro drugi dzień Świąt - obchodzimy Święto św. Szczepana Męczennika.. Ofiary składane na tace w dniu jutrzejszym, tradycyjnie przeznaczamy na Papieski Uniwersytet św. Jana Pawła II w Krakowie.

3. W niedzielę Uroczystość Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Modlić się będziemy za wszystkie nasze rodziny.

4. Przez kolejne dni świąteczne Msze św., odprawiamy jak w każdą niedzielę i jest też dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Chcemy dać możliwość uczestnictwa większej ilości wiernych, mając na uwadze, obostrzenia wynikające z pandemii. Jednorazowo na Mszy św. w naszym kościele jednorazowo powinno być ok 55 osób… Starajmy się zachowywać wszystkie przepisy sanitarne, Zachowujemy odpowiedni dystans, używany maseczek… bądźmy zawsze ostrożni.

5. Jeszcze raz, wszystkim życzymy dobrego rodzinnego świętowania…

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.