Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

17 lutego 2021 roku swoją rocznicę będą obchodzić harcerze szczepu Czarnej Trzynastki Krakowskiej (CTK) imienia Zawiszy Czarnego, powstałego 103 lata temu (17 II 1918 roku).

Z tejże okazji już w środę o godzinę 17.00 odbędzie się rocznicowa Msza Święta, przy której organizacji i uroczystym obstawianiu pomogą harcerze CTK-u. Następnie około godziny 18 odbędzie się Apel Poległych przy tablicy pamiątkowej „Czarnej Trzynastki” w kruchcie Kościoła po prawej stronie.

Całość będzie transmitowana on-line TUTAJ...

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.