Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia., a o godz. 15.15 Msza św. Po każdej mszy św. dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek św. Agatę, dziewicę
- we środę śww. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

3. W przyszłą niedzielę zgodnie z tradycją z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych, narzeczonych i małżonków zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, które w zeszłym roku zawarły sakrament małżeństwa w naszym kościele. Będzie to nasze wspólne dziękczynienie na mszy św. i przy relikwiach św. Patrona o godz. 15.00. Będziemy także prosić o błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego, a dla zakochanych, aby pozostali sobie wierni i kiedyś także stanęli na ślubnym kobiercu. Po mszy św. zapraszamy wszystkich na koncert pt; „MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ” w wykonaniu absolwentów X. L.O z ul. Wróblewskiego.

 

4. W przyszłą niedzielę będzie wspominał swojego patrona ks. Jacek Ozdoba nasz wikariusz. Życzymy księdzu Jackowi obfitości Bożych łask i wstawiennictwa św. Patrona. O godz. 12.15 w przyszłą niedzielę w intencji solenizanta będzie msza św. imieninowa na którą zapraszamy.

 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia ... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.