Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia., a o godz. 15.15 Msza św. Po każdej mszy św. dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek św. Agatę, dziewicę
- we środę śww. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

3. W przyszłą niedzielę zgodnie z tradycją z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych, narzeczonych i małżonków zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, które w zeszłym roku zawarły sakrament małżeństwa w naszym kościele. Będzie to nasze wspólne dziękczynienie na mszy św. i przy relikwiach św. Patrona o godz. 15.00. Będziemy także prosić o błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego, a dla zakochanych, aby pozostali sobie wierni i kiedyś także stanęli na ślubnym kobiercu. Po mszy św. zapraszamy wszystkich na koncert pt; „MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ” w wykonaniu absolwentów X. L.O z ul. Wróblewskiego.

 

4. W przyszłą niedzielę będzie wspominał swojego patrona ks. Jacek Ozdoba nasz wikariusz. Życzymy księdzu Jackowi obfitości Bożych łask i wstawiennictwa św. Patrona. O godz. 12.15 w przyszłą niedzielę w intencji solenizanta będzie msza św. imieninowa na którą zapraszamy.

 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia ... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.