Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. odprawiamy jak w każdą niedzielę. Po każdej mszy św. poświęcamy: zioła, kwiaty i owoce ... O godz. 15.00 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak w każdą niedzielę Msza św. o godz. 15.15.

2. W Bazylice Mariackiej dzisiaj Suma Odpustowa o godz. 18.30.

3. Jak już ogłaszaliśmy w tym tygodniu w Kalwarii Zebrzydowskiej Odpust Wniebowzięcia Matki Bożej, rozpocznie się w piątek. Dokładny program na stronie internetowej Sanktuarium.

4. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. i Waszym rodzinom życzymy dobrego przeżycia dnia świątecznego. Niech Wam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej Wniebowziętej. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia i polecamy modlitwie. Szczęść Boże!

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.