Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca kwietnia.

 

2. O godz. 15.00 przed Najśw. Sakramentem wystawianym w monstrancji, przy głównym ołtarzu, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i akt zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15.

 

3. Jutro w całym Kościele jest obchodzona liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Jest to także Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 9.00 i o 18.30, będzie możliwość podjęcia adopcji dziecka poczętego, czyli można podjąć modlitwę w intencji Bogu wiadomego, zagrożonego dziecka poczętego. Zachęcamy, aby podejmować tę piękną inicjatywę modlitwy w obronie życia nienarodzonych.

 

4. Z racji Roku Wiary w środę po wieczornej Mszy św. będzie dodatkowa adoracja do godz. 20.00, którą poprowadzą Siostry Szarytki z ul. Warszawskiej 11 i z Domu Helclów. Serdecznie zapraszamy.

 

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, bądźmy zawsze otwarci na przyjęcie łaski Jezusa Miłosiernego. Szczęść Boże na cały tydzień.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.