PL

PL

Niedziela Chrztu Pańskiego

W przyszłą niedzielę 17 stycznia po Mszy św. o godz. 15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży z Chóru Salawa, z parafii bł. Anieli Salawy od Księży Misjonarzy, zaś na Mszy św. o godz. 12.15 kolędy będzie śpiewał studencki Chór Lege Artis.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, i Msza św.

2. W tym tygodniu już zakończymy wizyty duszpasterskie
– w poniedziałek Rynek Kleparski i ul. Warszawska.
– we wtorek ul. Basztowa, ul. Krótka, Krzywa 3,7,13 i św. Flipa,
– środa Pl. Matejki, Krzywa 6,9,10,11,12, Paderweskiego, Ogrodowa i Kurniki.

Wszystkim, którzy nas przyjęli z tegoroczną kolędą, serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na Caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

3. W najbliższy wtorek wieczorem na Mszy św. dzieci i młodzież ze Szkoły Muzycznej Pozytywka z ul. św. Filipa będą śpiewać kolędy. Po Mszy św. będzie krótki koncert Kolęd. Serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę 16 stycznia o godz. 11.00 będzie Spotkanie Opłatkowe u Ks. Kardynała na ul. Franciszkańskiej 3, dla wszystkich kolejarzy i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę 17 stycznia po Mszy św. o godz. 15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży z Chóru Salawa, z parafii bł. Anieli Salawy od Księży Misjonarzy.
Zaś na Mszy św. o godz. 12.15 kolędy będzie śpiewał studencki Chór Lege Artis.

6. W Kościele Mariackim w sobotę 16 stycznia o 19.30 będzie Misterium Kolędowe. Wystąpi Chór Akademicki ze Szczecina i Chór Cantata z Politechniki Krakowskiej.

7. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże