Święto Chrztu Pańskiego

W przyszłą niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o godz.15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży z Chóru Salawa, z parafii bł. Anieli Salawy od Księży Misjonarzy.

1. Dzisiaj kończy się liturgicznie Okres Bosego Narodzenia, ale w tradycji polskiej pozostajemy w tej świątecznej atmosferze. Do 2 lutego będziemy śpiewać Kolędy.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później jak zwykle, Msza św.

3. W tym tygodniu w ramach wizyty duszpasterskiej, księża odwiedzą jeszcze:
– w poniedziałek 9 stycznia – Pl. Matejki, ul. Krzywa 6,8,10,11,12
– we wtorek 10 stycznia – Rynek Kleparski i ul. Warszawska
– w środę 11 stycznia – al. 29 Listop. Bl. Nr 36, ul. Rogatka, ul. Langiewicza
– w czwartek 12 stycznia – ul. Zacisze, Worcela, Pawia

W tym tygodniu zakończy się Wizyta Duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Wszystkim, którzy nas przyjęli z tegoroczną kolędą, serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na Caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

4. W przyszłą niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o godz.15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży z Chóru Salawa, z parafii bł. Anieli Salawy od Księży Misjonarzy.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach nadal śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże