PL

PL

Święto Chrztu Pańskiego

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.15, na wspólne kolędowanie z Zespołem Rodzinnym Pawła Sułkowskiego z naszej parafii. Później w Domu katechetycznym będzie Spotkanie Noworoczne i Kolędowe wszystkich Zespołów działających w naszej parafii. Zapraszamy Zespół Charytatywny, Żywy Różaniec, wszystkie Róże, Kręgi Rodzin, uczestników asysty procesyjnej, Radę Parafialną, ministrantów, lektorów i ich rodziców i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św.

 

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
– w czwartek św. Antoniego, opata,
– w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.

 

3. Zakończyliśmy już wizyty duszpasterskie. Wszystkim, którzy nas przyjęli po kolędzie serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

 

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.15, na wspólne kolędowanie z Zespołem Rodzinnym Pawła Sułkowskiego z naszej parafii. Później w Domu katechetycznym będzie Spotkanie Noworoczne i Kolędowe wszystkich Zespołów działających w naszej parafii. Zapraszamy Zespół Charytatywny, Żywy Różaniec, wszystkie Róże, Kręgi Rodzin, uczestników asysty procesyjnej, Radę Parafialną, ministrantów, lektorów i ich rodziców i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

 

5. W najbliższą środę po wieczornej Mszy św. będzie Spotkanie Pracowników Nauki – dawnej „Piwniczki” . W tym tygodniu w środę będzie kolędowanie z Pawłem Orkiszem.

 

6. W czwartek zaś po wieczornej Mszy św. comiesięczne spotkanie Pracowników Politechniki i innych uczelni w salce katechetycznej.

 

7. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże