PL

PL

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Przez kolejne dni świąteczne Msze św., odprawiamy jak w każdą niedzielę i jest też dodatkowa Msza św. o godz. 16.30.

1. Dołączmy życzenia od Księży pracujących w naszej Bazylice, od Sióstr I Pracowników. Wszystkim Parafianom i Gościom uczęszczającym do naszego kościoła życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia umocniły nas w wierze i pomogły doświadczyć Bożej Miłości i Pokoju, a radość i świąteczna atmosfera w naszych rodzinach, niech trwa jak najdłużej. Życzymy radosnych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia… Szczęść Boże…

2. Jutro drugi dzień Świąt – obchodzimy Święto św. Szczepana Męczennika.. Ofiary składane na tace w dniu jutrzejszym, tradycyjnie przeznaczamy na Papieski Uniwersytet św. Jana Pawła II w Krakowie.

3. W niedzielę Uroczystość Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Modlić się będziemy za wszystkie nasze rodziny.

4. Przez kolejne dni świąteczne Msze św., odprawiamy jak w każdą niedzielę i jest też dodatkowa Msza św. o godz. 16.30. Chcemy dać możliwość uczestnictwa większej ilości wiernych, mając na uwadze, obostrzenia wynikające z pandemii. Jednorazowo na Mszy św. w naszym kościele jednorazowo powinno być ok 55 osób… Starajmy się zachowywać wszystkie przepisy sanitarne, Zachowujemy odpowiedni dystans, używany maseczek… bądźmy zawsze ostrożni.

5. Jeszcze raz, wszystkim życzymy dobrego rodzinnego świętowania…