Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#22 Kasia 2019-03-22 12:41
Proszę o nawrócenie mojego ukochanego Michała i uzdrowienie naszej milosci. Bóg zapłać
Cytować
#21 Magdalena 2019-03-22 09:46
Proszę o nawrócenie męża Łukasza i ojca Krzysztofa oraz uzdrowienie relacji w rodzinie i małżeństwie Łukasza i Magdaleny.Bóg zapłać
Cytować
#20 Kasia 2019-03-21 20:33
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy o zdrowie, pomyślny przebieg operacji i potrzebne łaski.
Bóg zapłać.
Cytować
#19 Maria 2019-03-21 11:43
. Proszę o poznanie dobrego, wierzącego chłopaka, z którym mogłabym założyć rodzinę, o dobrych przyjaciół
Cytować
#18 Córka 2019-03-20 16:10
W pokorze serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Janiny ,Jana i Grażyny - o prowadzenie w leczeniu -rozsądnych lekarzy , nawrócenie dla wszystkich i potrzebne w obecnej sytuacji łaski.
Bóg zapłać prosi
Grażyna
Cytować

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.