Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#12 Grzegorz 2018-12-13 08:29
Proszę wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.
Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
Grzegorz
Cytować
#11 Mariola 2018-12-12 03:17
Proszę o modlitwę za mnie i moja córkę oraz o uzdrowienie duszy i ciała z choroby alkoholowej oraz aby znalazł prace i sens życia bo ciężko patrzeć jak kiedyś normalny człowiek tak się stacza z całego serca dziękuję
Cytować
#10 Justyna 2018-12-11 20:50
Święty Florianie uproś łaskę nawrócenia dla męża Kamila, ożywienie miłości w małżeństwie, uzdrowienie syna Piotra oraz moje i dary Ducha Świętego dla nas.
Cytować
#9 Grażyna 2018-12-10 09:55
Za Pawełka, o cud uzdrowienia - by był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu. O wyleczenie niezdrowych i nieprawidłowych komórek, o odbudowanie i dopełnienie wszelkich uszkodzeń, aby powrócił do pełnej sprawności fizycznej i umysłowej.
Cytować
#8 Jola 2018-12-09 21:52
Błagam o modlitwę w intencji z prośbą o zdrowie dla mojego Męża Andrzeja. Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij!
Cytować

Losowe cytaty

Bóg wymaga raczej spełnienia najdrobniejszego obowiązku, jaki nam wyznaczono, niż najżarliwszego pragnienia czynienia rzeczy, do których nas nie powołano.