Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#19 Mariusz 2019-07-17 13:28
O uzdrowienie mojej mamy z raka
Cytować
#18 Adam 2019-07-14 10:08
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkohol izmu,przeklinan ia,palenia,leko mani.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize, brata,Asie,Zdzi cha,Edka z mamą ,Artura,Maćka i Piotra.
Cytować
#17 Marek 2019-07-14 03:00
Jezu bardzo tesknie za tą praca którą umiałem wykonywać teraz się błąkam pomóż mi jestem przerażony tym co mam robić pomóż mi Boże, tak jestem zmęczony tym starsznymi myślami chce oczyszcic duszę zły mocno wlaczy żebym to odkładał juz sobie nie daje rady w życiu Matko Nieustającej Pomocy ratuj proszę o gorąca modlitwę siostry by patron mej byłej pracy DPS Jan Paweł ll wyjednał mi powrót do niej.Jezu Ty się tym zajmnij proszę cie o cud .Amen
Cytować
#16 Wieslawa 2019-07-11 16:41
Maryjo, Sw Jozefie uproscie dobre warunki wynajmu mieszkania, prosze o swiatlo Ducha Swietego dla wlascicieli, chwala Ci Panie za to ze dales mi to mieszkanie i pomoc w przeprowadzce
Cytować
#15 Leszek 2019-07-11 12:05
Proszę i Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej guza mózgu. Błagam
Cytować

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.