Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#18 Paweł 2018-10-22 19:23
O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,z najomych i przyjaciół.Serd eczne Bóg zapłać za modlitwę!
Cytować
#17 Agnieszka 2018-10-21 16:36
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą i godna pracę - Bóg zapłać
Cytować
#16 Dagmara 2018-10-18 22:46
Prośba o modlitwę w moich intencjach, za moich bliskich św. p., dusze w czyśćcu , bliskich żyjących moich i za mnie. Matko Boża błogosław nam, módl się za nami, pomagaj nam, wstawiaj się za nami.Jezu ufam Tobie.
Cytować
#15 Katarzyna 2018-10-17 17:02
O modlitwę o wstawienictwo się do Pana Boga za o łaskę i wybaczenie grzechów, dostąpienie bram nieba i zmartwychwstani e mojej
mateńki Wacławy, która odeszła w maju. Jezu ufam Tobie.
Cytować
#14 Dagmara 2018-10-17 15:49
Prośba o modlitwę za św. p. Piotr, Sławomir, Szymon, Tomasza, Konrada, Aleksander, Sebastian, Beatrycze, Franciszek, Łukasz, Michał, Paweł, Jan, Sebastian, Zenon o dar życia wiecznego. Jezu ufam tobie Tobie.
Cytować

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.