Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#8 Adam 2019-10-21 18:30
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkohol izmu,przeklinan ia,palenia,leko mani.Za zmarłych mi bliskich i za Śp.Maćka,Edka z mamą,Zbyszka i Artura.Za mame,córke,ize, brata,Asie,Zdzi cha.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Z a mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Cytować
#7 Alicja 2019-10-21 10:34
Św. JP II módl się o przymnożenie nam wiary, nadziei i miłości. O powrót do Kościoła mojego brata, bratanicy i kuzynki
Cytować
#6 Ewelina 2019-10-20 19:25
Proszę o modlitwę do świętego Floriana o opiekę nad moją rodziną, o otwarcie serca i łaskę nawiązania bliskiej relacji z Bogiem. O pragnienie ciągłego nawracania serca do Boga.
Cytować
#5 Anetta 2019-10-14 17:57
swiety Florianie, proszę Cię o wstawiennictwo za mojego męża Martina o łaskę Chrztu Świętego i o wypełnienie się naszych przyrzeczeń małżeńskich, o znalezienie pracy dla mnie zgodnej z Bożym planem na moje życie. Dziękuję Ci. Anetta
Cytować
#4 Agata 2019-10-13 18:10
Proszę aby Natalka i Michał wrócili do siebie - o odrodzenie, rozkwit i scalenie ich pięknego, wieloletniego związku...
Cytować

Losowe cytaty

Bóg wymaga raczej spełnienia najdrobniejszego obowiązku, jaki nam wyznaczono, niż najżarliwszego pragnienia czynienia rzeczy, do których nas nie powołano.