Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencję


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#16 Maria 2018-06-19 12:46
Św. Florianie proszę o szczęśliwe rozwiązania.
Cytować
#15 Edyta 2018-06-19 00:56
Proszę o modlitwę za Weronike, lat 18, uzależniona od narkotyków i za jej trzyletnią córkę Jagodke. Proszę o cud nawrócenia.
Cytować
#14 Jan 2018-06-18 14:05
W intencji córki Katarzyny. W intencji rozwiązania problemu relacji i prośba o nawrócenie.
Cytować
#13 Anna 2018-06-18 10:32
PROŚBA O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA JAKUBA,TOMKA,MA ĆKA
Cytować
#12 Ilona 2018-06-17 22:08
Bardzi proszę o modlitwę za 3- miesięczna Julię, zeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie jaki miał miejsce, nie odchylała główki i ciała do tylu. Proszę o silne mięśnie szyjki, prawidłowe ruchy galek ocznych i wzrok. Proszę o zdrowy kręgosłup, silne mięśnie, uniknięcie asymetrii mięśniowej, sprawność w prawym i lewym barku, prawidłowy rozwój ruchowy.
Błagam o modlitwę za to dziecko
Cytować

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.