Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#15 Małgorzata 2019-02-18 16:58
Maryjo proszę o piękną miłośc na całe życie dla córek
Cytować
#14 Małgorzata 2019-02-18 16:57
Proszę o modlitwę w intencji córek o życie według ewangelii i obronę ich przed złem o dobre wyniki w nauce i szczęście w miłości z dobrym chłopakiem katolikiem oraz zdrowie
Cytować
#13 Iwona 2019-02-17 19:40
Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia mojego małżeństwa z Piotrem. Prosze o nawrocenie mojego męża. Aby moj mąż zakończył chorą relację jaka utrzymuje z inna kobieta. Proszę o uwolnienie mojego męża od złych nawyków i od ludzi ktorzy sprowadzają go na droge grzechu.
Cytować
#12 Paweł 2019-02-17 17:14
Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny proszę Dobrego Boga o jak najszybsze wyjście ze szpitala dla Tadeusza, a w czasie leczenia o zniesienie w pokorze pobytu
Cytować
#11 Elżbieta 2019-02-16 08:21
Bardzo prosze o modlitwe za Jacka o jegi zdrowie i szczęście.Niech dobry Bóg ma go w swojej opiece.Bóg Zapłać.
Cytować

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.