Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#18 Marta 2019-09-21 21:53
Św. Florianie, proszę o siły i wytrwalosc dla mojego meza Piotra, który przebywa w areszcie śledczym. Wyjednaj łaski dla całej naszej rodziny!
Cytować
#17 Celina 2019-09-19 13:35
Jezu, proszę o szczęśliwą operacje i powrót do zdrowia dla mnie. Proszę Cię Jezu o opiekę i pomoc w codziennym życiu dla Eryka i Aduni. Celina
Cytować
#16 Renata 2019-09-15 22:15
Proszę o łaskę zdrowia w rodzinie. O poprawę sytuacji w pracy abym przestała się bać wszystkiego Amen
Cytować
#15 błagajaca 2019-09-14 21:04
Święty Janie Pawle II błagam o cud uzdrowienia mojej Koli z choroby nowotworowej. Nie mam nikogo tylko ją . BOŻE NIE ZABIERAJ MI JEJ , BŁAGAM .
Cytować
#14 Aneta 2019-09-14 08:57
Treść wiadomości:
Zwracam się z prośbą o modlitwę . Od pewnego czasu nie mogę spać i
mam koszmary. Proszę o wstawiennictwo abym mogła przespać w pokoju całą noc.
Aneta
Cytować

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.