Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencję


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#15 Chrześcijanin 2018-08-18 22:50
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Św. Florianie, z głęboką pokorą proszę Ciebie o nieustające orędownictwo przed Tronem Pana w intencji Anny, którą Ci zawierzam. Módl się za nią, o jej zbawienie i potrzeby doczesne.
Bóg zapłać.
Cytować
#14 Katarzyna 2018-08-18 09:48
Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, okultyzmu,niewi ary;oczyszczeni e serc; uzdrowienie duszy,ciała,psy chiki ,relacji oraz szukanie i posłuszeństwo Woli Boga przez Martyne i jej bliskich. Dziękuję.
Cytować
#13 Katolik 2018-08-17 23:27
Św. Florianie oręduj nieustannie za duszami w czyśćcu cierpiącymi z naszej bliższej i dalszej rodziny, szczególnie za tymi, którzy odeszli do wieczności w stanie grzechu, bez pojednania z Bogiem Ojcem. Módl się za nimi, wspieraj te dusze.
Św. Florianie módl się za nami wszystkimi!
Cytować
#12 Aneta 2018-08-15 18:31
Św. Florianie,
błagam o wstawiennictwo u Pana Jezusa i Matki Bożej o powrót do zdrowia, o uwolnienie od lęków i natrętnych myśli, które powróciły, proszę o zatrzymanie chorób i lęku,żebym mogła znów przychodzić do Bazyliki. Proszę Ciebie też o zdrowie dla rodziny i bliskich i siły oraz żebym mogła znów cieszyć się życiem...
Jezu ufam Tobie!
Cytować
#11 MONIKA 2018-08-14 09:39
Proszę o dobego męża. Panie Boże daj mi siłę w trakcie oczekiwania na rozwój znajomości i jeśli to ten na zawsze to daj mi jakiś znak, żebym przestała już szukać i czekać lub postaw na mej drodze odpowiedniego mężczyznę, bardzo tego potrzebuję.
Cytować

Losowe cytaty

Przebiegłość diabła w tym się najbardziej objawia, że przekonuje ludzi o swoim nieistnieniu.