UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

  1. Witamy w naszej parafii gości i turystów przyjeżdżających do Krakowa, nich spotkanie z Nowonarodzonym Jezusem owocuje radosnymi przeżyciami. 
  2. Dzisiaj z racji Uroczystości Trzech Króli, po każdej Mszy poświęcamy kadzidło i kredę. 
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30, ok. 11.00 wyruszy Orszak Trzech Króli z Placu Matejki, przez ul. Floriańską do Rynku Głównego. Każdy może się włączyć do Orszaku, by wyrazić radość Świąt Narodzenia Pańskiego i Święta Trzech Króli. 
  4. W naszym kościele w bocznym ołtarzu, gdzie jest obraz Karola Wojtyły, w Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia każdego roku odsłaniamy dzieło przedstawiające pokłon Trzech Króli, sławnego artysty Władysława Rossowskiego z 1889 roku. W następnych dniach powrócimy do obrazu przedstawiającego Św. Jana Pawła II, wikariusza naszej parafii. 
  5. W niedzielę 7 stycznia o godz. 15.15 Msza św., a następnie „Koncert Kolęd” w wykonaniu Chóru Salawa, z towarzyszeniem na organach dr Andrzeja Godka. 
  6. W tym roku odwiedziny duszpasterskie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, są w tych rodzinach, które potwierdziły chęć przyjęcia kapłana z kolędą. 
  7. Wszystkim parafianom i gościom modlącym się w naszym kościele, życzymy dobrego tygodnia i Bożej opieki. 

Na radosne świętowanie, czas modlitwy i odpoczynku
przyjmijcie dar Bożego błogosławieństwa!